W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna
urzad@konstancinjeziorna.pl
ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP


Numery telefonów:

  • 22 484 23 00 – centrala,
  • 22 484 23 05 – kancelaria,
  • 22 484 23 10 – sekretariat.


Biuro Obsługi Mieszkańców przyjmuje interesantów:

  • poniedziałek w godz. 8.00–17.45,
  • wtorekczwartek w godz. 8.00–15.45,
  • piątek w godz. 8.00–13.45.

Harmonogram zebrań wiejskich – wybory sołtysów i rad sołeckich


Harmonogram zebrań wiejskich w 2024 r.
Lp.SołectwoMiejsce zebrania1. termin2. terminWybrany sołtys i skład Rady Sołeckiej
1.

Bielawa

Świetlica wiejska w Bielawie 28 czerwca 2024 r.,
godz. 19.00
28 czerwca 2024 r.,
godz. 19.15
Sołtys: Iwona Siudzińska

Rada sołecka: Mariusz Lepianka (przewodniczący), Bartłomiej Jakubowski, Alina Łopacińska, Mirosława Szlapińska i Krzysztof Siudziński
2. Borowina

Świetlica wiejska w Kawęczynku

2 lipca 2024 r.,
godz. 19.00 
 2 lipca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys: Joanna Rumińska

Rada sołecka: Piotr Przybyś (przewodniczący), Izabela Ciesielska, Łukasz Wierzchucki, Grażyna Nowicka, Mariusz Rodziewicz

3. Cieciszew Dom ludowy w Cieciszewie 28 czerwca 2024 r.,
godz. 19.00
28 czerwca 2024 r.,
godz. 19.15
Sołtys: Dariusz Ślifirski

Rada sołecka: Hanna Szulc (przewodnicząca), Ireneusz Staśko, Tomasz Kamiński, Wojciech Latoszek, Andrzej Świderski
4. Ciszyca  Świetlica wiejska w Ciszycy  30 czerwca 2024 r.,
godz. 16.00
 30 czerwca 2024 r.,
godz. 16.15

Sołtys: Iwona Odolińska

Rada sołecka: Jacek Rawski (przewodniczący),Tadeusz Pindelski, Marek Pyzel

5. Czarnów

Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści
(ul. Diamentowa 8) 

21 lipca 2024 r.,
godz. 17.00

 21 lipca 2024 r.,
godz. 17.15

 
6. Czernidła Świetlica wiejska w  Czernidłach

30 czerwca 2024 r.,
godz. 18.30

30 czerwca 2024 r.,
godz. 18.45


Sołtys: Iwona Makulska


Rada sołecka: Małgorzata Kalata (przewodnicząca), Tomasz Zając, Ewa Szewczyk, Małgorzata Baran, Małgorzata Sierbińska
7. Dębówka Świetlica wiejska w Dębówce 5 lipca 2024 r.,
godz. 19.00 
5 lipca 2024 r.,
godz. 19.15 

Sołtys: Grzegorz Rytka 

Rada sołecka: Małgorzata Gozdołek (przewodnicząca), Joanna Bączkowska, Michał Pindelski, Dorota Ziemska, Jarosław Korytek

8. Gassy  Dom ludowy w Gassach  11 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
 11 lipca 2024 r.,
godz. 19.15
Sołtys - Małgorzata Zarzycka

Rada sołecka: Adam Sękowski (przewodniczący), Maciej Radwański, Krzysztof Lemieszek, Patryk Śliwka, Paulina Buczek

9. Habdzin Dom sołecki w Habdzinie   16 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
 16 lipca 2024 r.,
godz. 19.15
 
10. Kawęczyn Świetlica wiejska w Kawęczynie  11 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
11 lipca 2024 r.,
godz. 19.15 

Sołtys: Iwona Obarzanek

Rada sołecka: Mirosław Borowski (przewodniczący), Paulina Pastwa, Dorota Michalska

11. Kawęczynek  Świetlica wiejska w Kawęczynku 25 sierpnia 2024 r.,
godz. 16.00 
 25 sierpnia 2024 r.,
godz. 16.15
 
12. Kępa Oborska Świetlica wiejska
w Kępie Okrzewskiej
 16 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
16 lipca 2024 r.,
godz. 19.15
 
13. Kępa Okrzewska Świetlica wiejska
w Kępie Okrzewskiej
 5 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
5 lipca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys: Renata Dąbrowska

Rada sołecka: Jolanta Grudzień (przewodnicząca), Agata Paczucha, Michał Buszmicz
14. Kierszek

UMiG Konstancin-Jeziorna
(ul. Piaseczyńska 77)

12 lipca 2024 r.,
godz. 19.00  
 12 lipca 2024 r.,
godz. 19.15 

Sołtys: Jolanta Ciesielska

Rada sołecka: Wiesław Paluszyński (przewodniczący), Zenon Latoszek, Ryszard Gawroński, Magdalena Darwaj, Joanna Korniłowicz
15. Łęg Świetlica wiejska w Łęgu 2 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
2 lipca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys: Marek Skonecki

Rada sołecka: Agnieszka Cendrowska (przewodnicząca),Andrzej Bukat, Anna Domżałowska, Dariusz Rawski, Magdalena Biernacka 
16. Obory  Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” w Oborach 28 czerwca 2024 r.,
godz. 19.00
28 czerwca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys: Aneta Łopacińska


Rada sołecka: Paweł Kopiec (przewodniczący), Urszula Szmuksta-Lewek, Renata Zatorska
17. Obórki  Świetlica wiejska w Bielawie 11 lipca 2024 r.,
godz. 19.00 
11 lipca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys: Dariusz Malarski

Rada sołecka: Rafał Rybacki (przewodniczący), Małgorzata Lichocka, Marianna Gołąbek

18. Okrzeszyn Świetlica wiejska w Kępie Okrzewskiej 2 lipca 2024 r.,
godz. 19.00 
2 lipca 2024 r.,
godz. 19.15 

Sołtys: Katarzyna Wójcik


Rada sołecka: Teresa Goliszewska (przewodnicząca), Czesław Ruszkowski, Leokadia Lenart
19. Opacz  Dom ludowy w Opaczy  24 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
24 lipca 2024 r.,
godz. 19.15
 
20. Parcela  Dom sołecki w Parceli  30 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
30 lipca 2024 r.,
godz. 19.15
 
21. Piaski Świetlica wiejska w Piaskach 12 lipca 2024 r.,
godz. 19.00  
  12 lipca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys: Jacek Kulczyk

Rada sołecka: Krzysztof Mirkowski (przewodniczący), Magdalena Górecka, Lucyna Kowalik
22. Słomczyn Dom ludowy w Słomczynie  12 lipca 2024 r.,
godz. 19.00 
 12 lipca 2024 r.,
godz. 19.15

Sołtys – Jacek Gosławski

Rada sołecka: Kacper Wencławiak (przewodniczący),
Alicja Kozłowska, Renata Rola, Łukasz Gosławski, Krzysztof Kucicki
23. Turowice Dom ludowy w Słomczynie   5 lipca 2024 r.,
godz. 19.00
5 lipca 2024 r.,
godz. 19.15 

Sołtys: Krystyna Wyszogrodzka


Rada sołecka: Katarzyna Gwizdoń (przewodnicząca), Krzysztof Borowski, Anna Stachura, Maria Moskalewicz, Ewa Osuch

Tag

Powiadom znajomego