Kierownictwo i wydziały OPS


Kierownictwo Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie:

Ewa Michalska
kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

Przyjmowanie interesantów: w każdy wtorek w godzinach: 12.00-16.00

Zapisy:

  • telefonicznie: 22 756 34 84
  • e-mailem: wolkonstancin@poczta.onet.pl
  • osobiście: w kancelarii Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie

Jolanta Leśniewska
zastępca kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej
Przyjmowanie interesantów: od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Ośrodka

Zapisy:

  • telefonicznie: 22 756 34 84
  • e-mailem: wolkonstancin@poczta.onet.pl
  • osobiście: w kancelarii Ośrodka Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie

Małgorzata Safian
główna księgowa Ośrodka Pomocy Społecznej

m.safian@opskonstancin.pl
Tel.  22 756 34 86



Wydziały Ośrodka Pomocy Społecznej

 Wydział ds. świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego i dodatków mieszkaniowych

Marta Bąba - kierownik wydziału
m.baba@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 11

Świadczenia wychowawcze: rodzina500plus@opskonstancin.pl
 Tel. 22 756 34 84

Eliza Soboń:  e.sobon@opskonstancin.pl
Agnieszka Sokulska: a.sokulska@opskonstancin.pl 
Anna Nowotnik: a.nowotnik@opsnonstancin.pl

Świadczenia rodzinne
Tel.: 22 756 34 84 wew. 28

Renata Rębiś: r.rebis@opskonstancin.pl   
Agnieszka Marczak: a.marczak@opskonstancin.pl

Fundusz alimentacyjny

Aneta Biniszewska: a.biniszewska@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 31

Dodatki mieszkaniowe

Karolina Piechal: k.piechal@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 31

Dział ds. świadczeń z pomocy społecznej

Agnieszka Bartosiewicz -  kierownik działu
a.bartosiewicz@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 25

Marta Pokusa: m.pokusa@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 16

Marlena Bućko: m.bucko@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756-34-84 wew. 16

Dział pracy socjalnej

Anna Ziółkowska: a.ziolkowska@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 27

Irena Citkowicz-Jurkiewicz: i.citkowicz-jurkiewicz@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 27

Sylwia Ponikła: s.ponikla@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 22

Katarzyna Zwalińska: k.zwalinska@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 22

Dominika Grochulska: d.grochulska@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84  wew. 24

Halina Lewandowska: h.lewandowska@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 24

Arkadiusz Włodarczyk: a.wlodarczyk@opskonstancin.pl
 Tel.: 22 756 34 84 wew. 33

Alicja Murawska-Glapińska: a.murawska@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 33

Wydział finansowy

Małgorzata Safian
główna księgowa Ośrodka Pomocy Społecznej
m.safian@opskonstancin.pl
Tel. 22 756 34 86

Ewa Bandyra
zastępca głównej księgowej
e.bandyra@opskonstancin.pl
Tel. 22 756 3486

Monika Piórecka
m.piorecka@opskonstancin.pl
Tel. 22 756 34 86

Marzena Kucharska
księgowosc.ops.kj@op.pl
Tel. 22 756 34 86

Kasa Ośrodka Pomocy Społecznej

Ewa Siara - kasjer
e.siara@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84  wew. 15

Wydział ds. administracji i kadr

Kancelaria Ośrodka Pomocy Społecznej

Małgorzata Maliszewska
wolkonstancin@poczta.onet.pl
Tel.: 22 756 34 84, 22 756 34 85

Agnieszka Kruk - kierownik wydziału
a.kruk@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756 34 84 wew. 30

Wytworzył (lub osoba odpowiedzialna za treść informacji): Agnieszka Kruk
Data wytworzenia: 2018-02-16
Opublikował(a): psiepsiak@konstancinjeziorna.pl
Data publikacji: 2018-02-16
Data aktualizacji: 2018-02-16
Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-01-25 15:50:41 | © 2011 Urząd Miasta i Gminy Konstancin - Jeziorna