Kierownictwo i sekcje OPS

Ewa Michalska
kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej

Przyjmowanie interesantów:  
w każdy wtorek w godzinach: 12.00-16.00

Jolanta Leśniewska
zastępca kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej

Przyjmowanie interesantów:  
od poniedziałku do piątku
w godzinach pracy Ośrodka

Małgorzata Safian
główna księgowa Ośrodka Pomocy Społecznej


POSZCZEGÓLNE WYDZIAŁY
OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ


Rodzina 500 Plus

Eliza Soboń
Agnieszka Sokulska
Anna Nowotnik
rodzina500plus@opskonstancin.pl
 Tel. (22) 756-34-86

Świadczenia Rodzinne

Renata Rębiś                       Agnieszka Marczak
r.rebis@opskonstancin.pl           a.marczak@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756-34-84  wew. 28

Fundusz alimentacyjny

Marta Bąba
m.baba@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756-34-84  wew. 11

Dodatki mieszkaniowe

Karolina Piechal
k.piechal@opskonstancin.pl
Tel.: 22 756-34-84  wew. 31

Świadczenia z Pomocy Społecznej, Usługi Opiekuńcze

Tel.: 22 756-34-84  wew. 16

Pracownicy Socjalni:

Tel.: 22 756-34-84  wew. 18

Anna Ziółkowska
a.ziolkowska@opskonstancin.pl

Irena Citkowicz-Jurkiewicz
i.citkowicz-jurkiewicz@opskonstancin.pl

Sylwia Ponikła
s.ponikla@opskonstancin.pl

Katarzyna Zwalińska
k.zwalinska@opskonstancin.pl
 

Tel.: 22 756-34-84  wew. 18

Dominika Grochulska
d.grochulska@opskonstancin.pl

Mariola Maciszewska
m.maciszewska@opskonstancin.pl

Agnieszka Bartosiewicz
a.bartosiewicz@opskonstancin.pl
 

Tel.: 22 756-34-84  wew. 33

Arkadiusz Włodarczyk
a.wlodarczyk@opskonstancin.pl
Alicja Murawska
a.murawska@opskonstancin.pl
Halina Lewandowska
h.lewandowska@opskonstancin.pl


Opublikował(a): psiepsiak@konstancinjeziorna.pl
Data publikacji: 2012-01-19
Data aktualizacji: 2016-07-26
Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-01-25 15:50:41 | © 2011 Urząd Miasta i Gminy Konstancin - Jeziorna