Urząd Miasta i Gminy
Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77
05-520 Konstancin-Jeziorna

Numery telefonów:

22 484 23 00 - centrala
22 484 23 10 - sekretariat
22 484 23 05 - kancelaria
Fax: 22 484 23 19
e-mail: urzad@konstancinjeziorna.pl


Adres elektronicznej skrzynki podawczej gminy
na
platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP

 

Wykaz adresów e-mail radnych Rady Miejskiej

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść


 Imię i nazwiskoAdres e-mail
Agata Wilczek - przewodnicząca RM agata.wilczek@konstancinjeziorna.pl
Andrzej Cieślawski - wiceprzewodniczący RM andrzej.cieslawski@konstancinjeziorna.pl
Arkadiusz Zewar - wiceprzewodniczący RM arkadiusz.zewar@konstancinjeziorna.pl
Krzysztof Bajkowski krzysztof.bajkowski@konstancinjeziorna.pl
Anna Borowska anna.borowska@konstancinjeziorna.pl
Renata Dąbrowska renata.dabrowska@konstancinjeziorna.pl
Arkadiusz Głowacki arkadiusz.glowacki@konstancinjeziorna.pl
Ignacy Gołębiowski ignacy.golebiowski@konstancinjeziorna.pl
Adam Grzegorzewski adam.grzegorzewski@konstancinjeziorna.pl
Bogusław Komosa boguslaw.komosa@konstancinjeziorna.pl
Alfreda Konopka alfreda.konopka@konstancinjeziorna.pl
Aleksandra Kostrzewska aleksandra.kostrzewska@konstancinjeziorna.pl
Hubert Meronk hubert.meronk@konstancinjeziorna.pl
Iwona Siudzińska iwona.siudzinska@konstancinjeziorna.pl
Sławomir Stoczyński slawomir.stoczynski@konstancinjeziorna.pl
Irena Śliwka irena.sliwka@konstancinjeziorna.pl
Piotr Wasilewski piotr.wasilewski@konstancinjeziorna.pl
Izabella Wieczorek izabella.wieczorek@konstancinjeziorna.pl
Renata Wieczorek renata.wieczorek@konstancinjeziorna.pl
Bożena Wierzbicka bozena.wierzbicka@konstancinjeziorna.pl
Włodzimierz Wojdak wlodzimierz.wojdak@konstancinjeziorna.pl

Tag

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij