W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Kontakt

Urząd Miasta i Gminy
Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77
05-520 Konstancin-Jeziorna

Numery telefonów:

22 484 23 00 – centrala
22 484 23 10 – sekretariat
22 484 23 05 – kancelaria
Fax: 22 484 23 19
e-mail: urzad@konstancinjeziorna.pl


Adres elektronicznej skrzynki podawczej gminy
na
platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP

 

Wykaz adresów e-mail i kontaktów telefonicznych radnych Rady Miejskiej


 Imię i nazwiskoAdres e-mailNumer telefonu   
Agata Wilczek - przewodnicząca RM agata.wilczek@konstancinjeziorna.pl 502 278 830
Andrzej Cieślawski - wiceprzewodniczący RM andrzej.cieslawski@konstancinjeziorna.pl 501 275 986
Arkadiusz Zewar - wiceprzewodniczący RM arkadiusz.zewar@konstancinjeziorna.pl kontakt telefoniczny z Biurem Rady Miejskiej pod numerami 22 48 42 461 lub 22 48 42 462
Krzysztof Bajkowski krzysztof.bajkowski@konstancinjeziorna.pl kontakt telefoniczny z Biurem Rady Miejskiej pod numerami 22 48 42 461 lub 22 48 42 462
Anna Borowska anna.borowska@konstancinjeziorna.pl 502 431 371
Renata Dąbrowska renata.dabrowska@konstancinjeziorna.pl 608 280 916
Arkadiusz Głowacki arkadiusz.glowacki@konstancinjeziorna.pl 502 569 429
Ignacy Gołębiowski ignacy.golebiowski@konstancinjeziorna.pl kontakt telefoniczny z Biurem Rady Miejskiej pod numerami 22 48 42 461 lub 22 48 42 462
Adam Grzegorzewski adam.grzegorzewski@konstancinjeziorna.pl 608 498 164
Bogusław Komosa boguslaw.komosa@konstancinjeziorna.pl 500 121 626
Alfreda Konopka alfreda.konopka@konstancinjeziorna.pl kontakt telefoniczny z Biurem Rady Miejskiej pod numerami 22 48 42 461 lub 22 48 42 462
Aleksandra Kostrzewska aleksandra.kostrzewska@konstancinjeziorna.pl 739 29 04 92
Iwona Siudzińska iwona.siudzinska@konstancinjeziorna.pl 600 873 050
Grzegorz Szewczyk grzegorz.szewczyk@konstancinjeziorna.pl 784 302 606
Irena Śliwka irena.sliwka@konstancinjeziorna.pl 518 233 056
Piotr Wasilewski piotr.wasilewski@konstancinjeziorna.pl 601 155 599
Izabella Wieczorek izabella.wieczorek@konstancinjeziorna.pl kontakt telefoniczny z Biurem Rady Miejskiej pod numerami 22 48 42 461 lub 22 48 42 462
Renata Wieczorek renata.wieczorek@konstancinjeziorna.pl 730 270 915
Bożena Wierzbicka bozena.wierzbicka@konstancinjeziorna.pl 888 877 770
Włodzimierz Wojdak wlodzimierz.wojdak@konstancinjeziorna.pl 608 090 983

Tag

Powiadom znajomego