Urząd Miasta i Gminy
Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77
05-520 Konstancin-Jeziorna

Numery telefonów:

22 484 23 00 - centrala
22 484 23 10 - sekretariat
22 484 23 05 - kancelaria
Fax: 22 484 23 19
e-mail: urzad@konstancinjeziorna.pl


Adres elektronicznej skrzynki podawczej gminy
na
platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP

 

Wybory sołtysów i rad sołeckich w 2019 r.

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Harmonogram zebrań w sołectwach – wybory sołtysów i rad sołeckich w 2019 r.


Harmonogram zebrań w sołectwach
Lp.SołectwoMiejsce zebraniaI terminII terminWybrany sołtys i skład Rady Sołeckiej
1.

Bielawa

Świetlica wiejska w Bielawie 14 lutego (czwartek)
godz. 18.00
14 lutego (czwartek)
godz. 18.15
  
2. Borowina

Stadnina koni w Borowinie,
ul. Topolowa 72

24 stycznia (czwartek)
godz.  18.00
24 stycznia (czwartek)
godz.  18.15 
Sołtys - Łukasz Wierzchucki

Rada sołecka:
Monika Renion, Magdalena Wierzchucka, Jan Szewczyk
3. Cieciszew Świetlica wiejska w Cieciszewie 20 stycznia (niedziela)
godz. 15.00
20 stycznia (niedziela)
godz. 15.15 
Sołtys - Dariusz Ślifirski

Rada sołecka:
Ireneusz Staśko, Wojciech Latoszek, Hanna Szulc - przewodnicząca, Adam Latoszek, Grażyna Leśniak, Grzegorz Latoszek, Andrzej Świderski
4. Ciszyca Świetlica wiejska w Ciszycy       
5. Czarnów

Muzeum Opowiadaczy Bajek, Czarnów,
ul. Diamentowa 8

12 lutego
(wtorek)
godz. 19.00

12 lutego (wtorek)
godz. 19.15

  
6. Czernidła Świetlica wiejska w  Czernidłach       
7. Dębówka Świetlica wiejska w Dębówce  3 marca
(niedziela)
godz. 16.00
 3 marca
(niedziela)
godz. 16.15
  
8. Gassy Świetlica wiejska w Gassach 20 stycznia (niedziela)
godz. 18.00
20 stycznia (niedziela) godz. 18.15 Sołtys - Kinga Śliwka

Rada sołecka: Joanna Kocon - przewodnicząca, Elżbieta Olesińska, Maciej Sadowski, Katarzyna Kanabus, Dorota Kurkowska.
9. Habdzin Świetlica wiejska w  Habdzinie       
10. Kawęczyn Dom Ludowy
w Słomczynie
 24 lutego
(niedziela)
godz. 15.30
 24 lutego
(niedziela)
godz. 15.45
  
11. Kawęczynek Świetlica wiejska w Kawęczynku       
12. Kępa Oborska Świetlica wiejska w Bielawie       
13. Kępa Okrzeska Świetlica wiejska w Bielawie       
14. Kierszek Sala OSP w  Skolimowie       
15. Łęg Świetlica wiejska w Łęgu  4 marca
(poniedziałek)
godz. 18.30
 4 marca
(poniedziałek)
godz. 18.45
  
16. Obory Przedszkole Gminne w Oborach 23 stycznia (środa)
godz. 18.00
23 stycznia (środa)
godz. 18.15
Sołtys - Alicja Welenc

Rada sołecka:
Barbara Pasamonik, Agnieszka Zwolska, Paweł Kopiec
17. Obórki Świetlica wiejska w Bielawie       
18. Okrzeszyn Świetlica wiejska w Bielawie       
19. Opacz Świetlica wiejska w Opaczy  7 marca
(czwartek)
godz. 18.30
 7 marca
(czwartek)
godz. 18.45
  
20. Parcela Świetlica wiejska w  Cieciszewie 20 lutego
(środa)
godz. 18.30
20 lutego
(środa)
godz. 18.45
  
21. Piaski Świetlica wiejska w Piaskach  26 lutego
(wtorek)
godz. 18.00
 26 lutego
(wtorek)
godz. 18.15
  
22. Słomczyn Dom Ludowy
w Słomczynie
 24 lutego
(niedziela)
godz. 18.00
 24 lutego
(niedziela)
godz. 18.15
  
23. Turowice Dom Ludowy
w Słomczynie
 27 lutego
(środa)
godz. 18.30
 27 lutego
(środa)
godz. 18.45
  

Tag

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij