Urząd Miasta i Gminy
Konstancin-Jeziorna
ul. Piaseczyńska 77
05-520 Konstancin-Jeziorna

Numery telefonów:

22 484 23 00 - centrala
22 484 23 10 - sekretariat
22 484 23 05 - kancelaria
Fax: 22 484 23 19
e-mail: urzad@konstancinjeziorna.pl


Adres elektronicznej skrzynki podawczej gminy
na
platformie ePUAP: /4576mqsekc/SkrytkaESP

 

Wybory sołtysów i rad sołeckich w 2019 r.

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Harmonogram zebrań w sołectwach – wybory sołtysów i rad sołeckich w 2019 r.


Harmonogram zebrań w sołectwach
Lp.SołectwoMiejsce zebraniaI terminII terminWybrany sołtys i skład Rady Sołeckiej
1.

Bielawa

Świetlica wiejska w Bielawie 14 lutego (czwartek)
godz. 18.00
14 lutego (czwartek)
godz. 18.15
Sołtys - Iwona Siudzińska
Rada sołecka:
Mirosława Szlapańska, Bogusław Łopaciński,  Mariusz Komosa,  Mariusz Lepianka, Michał Rewucki
2. Borowina

Stadnina koni w Borowinie,
ul. Topolowa 72

24 stycznia (czwartek)
godz.  18.00
24 stycznia (czwartek)
godz.  18.15 
Sołtys - Łukasz Wierzchucki

Rada sołecka:
Monika Renion - przewodnicząca, Magdalena Wierzchucka, Jan Szewczyk
3. Cieciszew Świetlica wiejska w Cieciszewie 20 stycznia (niedziela)
godz. 15.00
20 stycznia (niedziela)
godz. 15.15 
Sołtys - Dariusz Ślifirski

Rada sołecka:
Ireneusz Staśko, Wojciech Latoszek, Hanna Szulc - przewodnicząca, Adam Latoszek, Grażyna Leśniak, Grzegorz Latoszek, Andrzej Świderski
4. Ciszyca Świetlica wiejska w Ciszycy 24 marca
(niedziela)
godz. 16.00
24 marca
(niedziela)
godz. 16.15
Sołtys - Iwona Odolińska

Rada sołecka:
Tadeusz Pindelski - przewodniczący, Marek Pyziel, Marek Jasiński
5. Czarnów

Muzeum Opowiadaczy Bajek, Czarnów,
ul. Diamentowa 8

12 lutego
(wtorek)
godz. 19.00


II zebranie:

27 lutego
(środa)
 godz. 19.00

12 lutego (wtorek)
godz. 19.15


II zebranie:

27 lutego
(środa)
 godz. 19.15

Sołtys - Małgorzata Wojakowska-Żeglińska

Rada sołecka:
Artur Szymański, Krzysztof Książek, Dariusz Utrata, Anna Skrojna, Paweł Gładecki, Hanna Bielecka, Ryszard Charabin, Teresa Pokrzywa, Agnieszka Utrata
6. Czernidła Świetlica wiejska w  Czernidłach 16 marca
(sobota)
godz. 18.00
16 marca
(sobota)
godz. 18.15
Sołtys - Stefan Wiewióra

Rada sołecka:
Magdalena Stepnicka, Iwona Makulska, Michał Stępnicki, Adam Wójciszyn, Krzysztof Janusz
7. Dębówka Świetlica wiejska w Dębówce  3 marca
(niedziela)
godz. 16.00
 3 marca
(niedziela)
godz. 16.15
Sołtys - Grzegorz Rytka

Rada sołecka: Mieczysław Pindelski - przewodniczący, Francisco Rodriguez, Dorota Ziemska, Michał Pindelski, Małgorzata Gozdołek
8. Gassy Świetlica wiejska w Gassach 20 stycznia (niedziela)
godz. 18.00
20 stycznia (niedziela) godz. 18.15 Sołtys - Kinga Śliwka

Rada sołecka: Joanna Kocon - przewodnicząca, Elżbieta Olesińska, Maciej Sadowski, Katarzyna Kanabus, Dorota Kurkowska.
9. Habdzin Świetlica wiejska w  Habdzinie 29 marca
(piątek)
godz. 18.00
29 marca
(piątek)
godz. 18.15
Sołtys – Agata Wilczek

Rada sołecka:
Artur Bartoszewski, Małgorzata Iwanicka, Sławomir Kopyt, Maria Utrata, Bartosz Lamentowicz
10. Kawęczyn Dom Ludowy
w Słomczynie
 24 lutego
(niedziela)
godz. 15.30
 24 lutego
(niedziela)
godz. 15.45
Sołtys - Iwona Obarzanek

Rada sołecka:
Ewelina Hendel - przewodnicząca, Mirosław Borowski, Dominika Huk
11. Kawęczynek Świetlica wiejska w Kawęczynku 31 marca
(niedziela)
godz. 18.00
31 marca
(niedziela)
godz. 18.15
Sołtys – Zofia Organiściak

Rada sołecka: Aleksandra Golon, Ewa Zawilińska, Katarzyna Trejderowska, Anna Skowron, Ireneusz Bukowski
12. Kępa Oborska Świetlica wiejska w Bielawie 17 marca
(niedziela)
godz. 15.30
17 marca
(niedziela)
godz. 15.45
Sołtys - Anna Nowotnik

Rada sołecka:
Andrzej Nowotnik, Zofia Młynarczyk, Barbara Jabłońska, Mirosław Białowąs, Sławomir Siudziński
13. Kępa Okrzewska Świetlica wiejska w Bielawie 10 marca
(niedziela)
godz. 15.15
10 marca
(niedziela)
godz. 15.30
Sołtys - Renata Dąbrowska

Rada sołecka: Jolanta Grudzień, Agata Paczucha, Barbara Lepianka, Robert Piłat, Zenon Lepianka
14. Kierszek

Sala OSP w  Skolimowie
(ul. Pułaskiego 72)

21 marca
(czwartek)
godz. 19.00
21 marca
(czwartek)
godz. 19.15
Sołtys - Jolanta Ciesielska

Rada sołecka:
Wiesław Paluszyński - przewodniczący, Zenon Latoszek, Joanna Korniłowicz, Magdalena Darwaj
15. Łęg Świetlica wiejska w Łęgu  4 marca
(poniedziałek)
godz. 18.30
 4 marca
(poniedziałek)
godz. 18.45
Sołtys - Jan Stankiewicz

Rada sołecka:
Piotr Stankiewicz - przewodniczący, Marek Skonecki, Andrzej Bukat, Anna Domżałowska, Agnieszka Cendrowska
16. Obory Przedszkole Gminne w Oborach 23 stycznia (środa)
godz. 18.00
23 stycznia (środa)
godz. 18.15
Sołtys - Alicja Welenc

Rada sołecka: 
Paweł Kopiec - przewodniczący, Barbara Pasamonik, Agnieszka Zwolska
17. Obórki Świetlica wiejska w Bielawie 17 marca
(niedziela)
godz. 17.15
17 marca
(niedziela)
godz. 17.30
Sołtys - Dariusz Malarski

Rada sołecka: 
Danuta Białowąs - przewodnicząca, Łukasz Wilczak, Patryk Młotka
18. Okrzeszyn Świetlica wiejska w Bielawie 10 marca
(niedziela)
godz.17.00
10 marca
(niedziela)
godz.17.15
Sołtys - Katarzyna Wójcik

Rada sołecka: Teresa Goliszewska, Leokadia Lenard, Czesław Ruszkowski
19. Opacz Świetlica wiejska w Opaczy  7 marca
(czwartek)
godz. 18.30
 7 marca
(czwartek)
godz. 18.45
Sołtys - Elżbieta Rychlica

Rada sołecka: Grażyna Trzewik, Michał Utrata, Agnieszka Kulczyk, Hanna Knyziak, Janusz Odoliński
20. Parcela Świetlica wiejska w  Cieciszewie 20 lutego
(środa)
godz. 18.30
20 lutego
(środa)
godz. 18.45
Sołtys - Dorota Machnowska

Rada sołecka: Katarzyna Jacyna - przewodnicząca, Jolanta Durawa, Iwona Szulczak-Peryt
21. Piaski Świetlica wiejska w Piaskach  26 lutego
(wtorek)
godz. 18.00
 26 lutego
(wtorek)
godz. 18.15
Sołtys - Jacek Kulczyk

Rada sołecka:
Lucyna Kowalik - przewodnicząca, Krzysztof Mirkowski, Tomasz Raczyński, Magdalena Górecka, Dariusz Dziugieł
22. Słomczyn Dom Ludowy
w Słomczynie
 24 lutego
(niedziela)
godz. 18.00
 24 lutego
(niedziela)
godz. 18.15
Sołtys - Jacek Gosławski

Rada sołecka:
Kamil Syskowski - przewodniczący, Przemysław Syskowski, Magdalena Wencławiak, Małgorzata Stępińska, Jadwiga Kulik
23. Turowice Dom Ludowy
w Słomczynie
 1 marca
(piątek)
godz. 18.00
1 marca
(piątek)
godz. 18.15
Sołtys - Krystyna Wyszogrodzka

Rada sołecka:
Maria Moskalewicz, Andrzej Jabłoński, Katarzyna Gwizdoń

Tag

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij